STUDIUM WODORU

Adresaci Studium


Nasz program skierowany jest do menedżerów najlepszych firm oraz instytucji rozumiejących potrzebę szybkiej transformacji energetycznej. Specjalistyczna wiedza w zakresie technologii przyszłości jest coraz bardziej pożądana w firmach doradczych, prawnych, bankach oraz firmach ubezpieczeniowych.

Zapotrzebowanie na wykwalifikowany zespół pojawia się szczególnie:

  • w transporcie
  • przedsiębiorstwach energetycznych
  • przemyśle – szczególnie motoryzacyjnym, chemicznym i stalowym.
Po ukończeniu szkolenia będą Państwo dysponować wiedzą ekspercką w zakresie planowania, wdrażania i oceny projektów wodorowych. Podczas zajęć przekażemy Państwu interdyscyplinarne know-how w zakresie technologii, pozwoleń, kwestii prawnych i finansowania. Przy wsparciu naszych mentorów zdobędą Państwo umiejętność oceny projektów z różnych perspektyw: z perspektywy projektanta, inwestora oraz użytkownika. Dodatkowo uzyskają Państwo bezcenne kontakty w branży na terenie całej Europy.

Referencje od Uczestników Studium Wodoru

Zobacz co o naszych zajęciach mówią sami uczestnicy
Zajęcia w Studium Wodoru okazały się tak ciekawe, jak ciekawa jest transformacja energetyczna. Polecam!!! Wiedza teoretyczna i praktyczna, dotycząca zarówno zielonego wodoru i OZE, jest na bardzo wysokim poziomie. Wycieczki studyjne na terenie Niemiec dają szansę na poznanie „od podszewki” jak działają instalacje wodorowe.

Marcin Jędryczka - Uczestnik I Edycji Studium Wodoru

Manager z wieloletnim doświadczeniem, inżynier, właściciel firmy świadczącej usługi w zakresie optymalizacji, zużycia i zarządzania energią w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Obecnie jedyne w Polsce tak dobrze skumulowane studia z zakresu projektowania instalacji do wytwarzania zielonego wodoru; krajowi i zagraniczni eksperci z branży OZE i świata nauki.

dr hab. inż. Szymon Szufa – Uczestnik I Edycji Studium Wodoru

Adiunkt, Katedra Inżynierii Bezpieczeństwa Pracy, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska/POLITECHNIKA ŁÓDZKA

Polski partner koordynujący prace nad analizą techniczno-ekonomiczną produkcji zielonego wodoru i zielonego amoniaku w projekcie SH2AMROCK. Specjalista w zakresie rozproszonych systemów energetycznych wykorzystujących biomasę toryfikowaną, dodatki do bio-nawozów. Koordynator projektu Horizone Europe BIOTRAINVALUE MSC SE.

Dzięki profesjonalnej wiedzy przekazanej przez czołowych specjalistów, znacząco poszerzyłem swoją wiedzę w zakresie wodoru. Dostarczone narzędzia, w połączeniu z wiedzą ekspercką, okazały się nieocenione.

Michał Bartkowski – Uczestnik I Edycji Studium Wodoru

Inżynier zajmujący się technologią oraz serwisem w firmie specjalizującej się w OZE. Wykorzystuje wiedzę techniczną do budowania zrównoważonej, ekologicznej przyszłości.